Telefon: 0262 751 0500 E-mail: info@ikaambalaj.com

Hakkımızda

Şirketimizle ilgili güncel tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

 

İka Ambalaj  GERİ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ gebze bölgesinde faaliyet göstermektedir. Ahşap palet konusunda yılların vermiş olduğu denyim ve birikimi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyar. İka Ambalaj tüm ahşap palet çeşitleri dışında özel üretimde yapmaktadır.

İka Ambalaj ahşap palet konusunda Türkiyenin hemen her bölgesine sevkiyat sağlamaktadır. 2. el ahşap palet, sıfır palet ve özel isteğe bağlı üretim hizmeti vermektedir. Özellikle gelen siparişleri istenilen adrese aynı gün teslim etmektedir. İka Ambalaj  firmaların istemiş olduğu özellik ve kreterlere uygun sevkiyat yapmaktadır. Günümüz standartlarında üretim yapmaktadır. Geniş stok gücü ile istenilen miktar ve özelliklerde ürün tedarik etmeniz oldukça kolaydır.

İka Ambalaj güler yüzlü ekibi ve personelleri ile daima istediğiniz kalite ve standartlarda hizmet sağlamaktadır. İka Ambalaj tüm sevkiyat ve göderimlerini aynı gün adresinize yapmaktadır. İka Ambalaj gebze de hizmet verdiği bir çok kurumsal firmayı referans göstermekten mutluluk duyar. İka Ambalaj  günümüzde tercih edilen ahşap paletler için aleternatif çözümler üretmektedir. Özellikle özel üretüm konusunda bir çok firmaya büyük avantajlar sağlamıştır.

Theme Options

Layout Styles

BOXED
SEMIBOXED
WIDE

Color Schemes